אודות

משרד עורכי דין מוסקוביץ ששון עוסק מזה כ-10 שנים בדיני נזיקין והינו בעל ידע רחב וניסיון עשיר בתביעות ביטוח לאומי, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, רשלנות רפואית, תאונות אישיות, תביעות ביטוח ועוד. 

משרדנו, המתמחה בדיני נזיקין, משתף פעולה עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. לרבות מומחים רפואיים בעלי שם, חוקרי תאונות, רופאים תעסוקתיים, רואי חשבון ועוד. אנו עומדים לימין לקוחותינו כבר בשלבים הראשונים ביותר שלאחר הפגיעה ו/או אבחון המחלה, ולאורך כל הדרך. זאת תוך הקפדה על שקיפות מלאה ומקצועיות ללא פשרות. אנו מניחים בפני הנפגע ובני משפחתו את מלוא הנתיבים האפשריים לפעולה, ומאפשרים לו/להם לנוע בבטחה באפיק הנכון ביותר. 

משרדנו מייצג נפגעים בלבד, מתוך תפיסת עולם ודרך מקצועית. המשרד פועל ללא ליאות בכדי לסייע לנפגע ובני משפחתו למצות את זכויותיהם הרפואיות ו/או לזכות בפיצויים/התגמולים המגיעים להם. 

סוגיות רפואיות עלולות תדיר להשפיע על מהלך חייו של הנפגע, כמו גם על מהלך חייהם של כל הסובבים אותו במעגלים השונים (המשפחתיים והחברתיים). על כן, משרדנו חרט על דגלו לספק ייעוץ משפטי יעיל, איכותי, קפדני ומהיר – אשר נעשה תוך חתירה להשגת פתרון ראוי וצודק בלוחות זמנים קצרים (ככל הניתן). 

ייצוג נפגעי גזזת – תחום ייחודי

משרד עורכי דין מוסקוביץ ששון הינו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בייצוג נפגעי גזזת. אנו משמשים כיועצים המשפטיים של העמותה לנפגעי גזזת ולאורך השנים ייצגנו וליווינו אין ספור נפגעי גזזת. כמו כן, מתוך רצון לקדם ולהגביר מודעות, אנו מקיימים הרצאות וכנסים בתחום הגזזת, הניתנים בפני פורומים מגוונים לרבות נפגעי גזזת, בני משפחה, רופאים, עורכי דין ואנשי מקצוע. 

עו"ד אורטל מוסקוביץ

אורטל היא אמא לשלושה ילדים: טום, מאיה ובן ואישתו של פיני.
סיימה לימודי משפטים בשנת 2009.
סיימה לימודי מנהל עסקים M.B.A – התמחות בשיווק בהצטיינות בשנת 2010.
הצטרפה כחברה בלשכת עורכי הדין בשנת 2011.

סיימה את לימודיה התיכוניים בבית הספר אלדד במגמה פסיכולוגיה סוציולוגיה.
התגייסה בשנת 2001 ואת שירותה הצבאי העבירה כמאבחנת מחקר בבית הספר למודיעין שבגלילות – בה"ד 15.

עו"ד אורטל מוסקוביץ מתמחה בליטיגציה אזרחית, ייצוג בועדות רפואיות, צוואות וירושות והוצאה לפועל.

עו"ד פנחס מוסקוביץ

פיני הוא אב לשלושה ילדים: טום, מאיה ובן ובעלה של אורטל.
סיים לימודי משפטים בהצטיינות יתרה (SUMMA CUM-LAUDE) בשנת 2009.
סיים לימודי מנהל עסקים M.B.A – התמחות במימון בשנת 2010.
הצטרף כחבר בלשכת עורכי הדין בשנת 2011.

סיים לימודיו התיכוניים בבית הספר אורט השומרון בנימינה במגמה הריאלית פיסיקה אלקטרוניקה.
התגייס בשנת 2002 לקורס טייס, שירת כמש"ק במודיעין חיל האויר וכרב סמל פלוגתי בבסיס טירונות. משרת מילואים פעיל כרב סמל פלוגתי בגדוד חי"ר של פיקוד העורף.

התמחה במחלקת שוק ההון של משרד עורכי הדין מ. זליגמן ושות'.

עו"ד פנחס מוסקוביץ מתמחה בליטיגציה אזרחית, ייצוג בועדות רפואיות, שוק ההון ומשפט מסחרי.